دکتر جانبلاغی درباره ما

به نام خدای بخشنده و مهربان

داستان از آنجایی آغاز شد که ما هر روز شاهد مشکلات متعدد در سطح جامعه بودیم. پدر و مادری که اگر می توانستند به راحتی به مشاوره دسترسی داشته باشند، می توانستند در تربیت فرزندانشان موفق تر عمل کنند.

نوجوانی که به دلیل نداشتن کسی که بتواند مسائل و دغدغه هایش را مطرح کند، به مسیر هایی که نباید قدم گذاشته است.

این مشکلات را نه تنها در جامعه بلکه در خودمان، خانواده ها و اطرافیان خودمون مشاهده می کردیم. مشکلاتی که بعضا با یک مشاوره ساده حل می شوند اما در صورت حل نشدن، عواقب بسیار بدی در پی دارند.

به همین دلیل بر آن شدیم قدمی هر چند کوچک برای بهتری کردن حال مردم کشورمان برداریم و بتوانیم لبخندی بر روی لب مردم مان بنشانیم.

وبسایت خدمات روانشناسی و مشاوره محمد جانبلاغی از سال ۱۳۸۹  شروع بکار نمود و هم اکنون در مرداد ماه سال ۱۳۹۴، با راه اندازی وب سایت رسمی محمد جانبلاغی، خدمات روانشناسی و مشاور آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و روانشناسی به شکل حضوری وغیر حضوری به مراجعان عزیز میباشد.

در وب سایت روان شناختی محمد جانبلاغی  گرد هم آمده ایم تا خدمات روان شناسی را در حیطه های وسیعی ارائه و گسترش دهیم. هدف ما ارتقای سلامت روان و بهزیستی شما عزیزان در حوزه­ های فردی و اجتماعی از طریق ارائه­ ی خدمات درمانی، آموزشی، پژوهشی، صنعتی- سازمانی و اجتماعی می باشد.

روان شناسی فرصت شناسایی و تغییر نشانگان، رفتارها و جریان هایی که زندگی معنادار افراد و عملکرد سازنده ی سازمان ها را تحت تاثیر قرار داده، فراهم می آورد. از این رو اعتقاد ما بر این است که باید خدمات روان شناسی را در هر نقطه ای که مردم از آن بهره ای می برند از اتاق روان درمانی تا مدارس، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی، سازمان ها و برنامه­ ریزی­ ها ی خرد و کلان اجتماعی ارائه دهیم.

مادر مکتب زندگی با تلاشی آگاهانه و متعهّدانه  نسبت به تک تک مخاطبین خود از جمله مراجعین، دانشجویان، شرکت ها و سازمان ها در پی ارائه­ ی بهترین و تخصّصی­ ترین دانش  مرتبط با هر گروه می باشند.

در “مکتب زندگی” همواره منتظر همگامی شما در مسیرمان برای ارتقای سلامت روان و کیفیّت زندگی خواهیم بود؛ همه جا، هر لحظه و به هر اندازه­ ی ممکن.

شادی شما آرزوی ماست.

محمد جانبلاغی مدیر سایت مکتب زندگی

مرداد ماه سال ۱۳۹۴

alt

و اما آنقدر به خدمات و آموزش هایم ایمان دارم که اجازه می‌دهم حال و هوای کار را حس کنید، ببینید و بشنوید و خوب آن را بچشید و اگر نپسندیدید پولتان را پس بگیرید و بروید دنبال همان زندگی خوبی که داشتید.

دوستدارتان محمد جانبلاغی

درپناه حق باشید.