از امروز تا 31 مرداد ماه با کد Janblaghy از 25 درصد تخفیف ویژه تمامی محصولات محمد جانبلاغی بهره مند شوید.

دکتر جانبلاغی درباره ما

به نام خدای بخشنده و مهربان

وبسایت خدمات روانشناسی و مشاوره مکتب زندگی از سال ۱۳۸۹  شروع بکار نمود و هم اکنون در مرداد ماه سال ۱۳۹۴، با راه اندازی وب سایت رسمی مکتب زندگی، خدمات روانشناسی و مشاور آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و روانشناسی به شکل حضوری وغیر حضوری به مراجعان عزیز میباشد.

 

در وب سایت روان شناختی مکتب زندگی  گرد هم آمده ایم تا خدمات روان شناسی را در حیطه های وسیعی ارائه و گسترش دهیم. هدف ما ارتقای سلامت روان و بهزیستی شما عزیزان در حوزه­ های فردی و اجتماعی از طریق ارائه­ ی خدمات درمانی، آموزشی، پژوهشی، صنعتی- سازمانی و اجتماعی می باشد.

روان شناسی فرصت شناسایی و تغییر نشانگان، رفتارها و جریان هایی که زندگی معنادار افراد و عملکرد سازنده ی سازمان ها را تحت تاثیر قرار داده، فراهم می آورد. از این رو اعتقاد ما بر این است که باید خدمات روان شناسی را در هر نقطه ای که مردم از آن بهره ای می برند از اتاق روان درمانی تا مدارس، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی، سازمان ها و برنامه­ ریزی­ ها ی خرد و کلان اجتماعی ارائه دهیم.

مادر مکتب زندگی با تلاشی آگاهانه و متعهّدانه  نسبت به تک تک مخاطبین خود از جمله مراجعین، دانشجویان، شرکت ها و سازمان ها در پی ارائه­ ی بهترین و تخصّصی­ ترین دانش  مرتبط با هر گروه می باشند.

در “مکتب زندگی” همواره منتظر همگامی شما در مسیرمان برای ارتقای سلامت روان و کیفیّت زندگی خواهیم بود؛ همه جا، هر لحظه و به هر اندازه­ ی ممکن.

شادی شما آرزوی ماست.

محمد جانبلاغی مدیر سایت مکتب زندگی

مرداد ماه سال ۱۳۹۴

درپناه حق باشید.