۹ ویژگی که شما را به فرد موفقی تبدیل می کند …


به نام خدای بخشنده و مهربان

  تعداد نمایش : 2906

همه در زندگی موفقیت هایی بدست می آورند… اما تعداد کمی هستند که در زندگی موفقیت های عظیمی نسیبشان میشود، شما هم یکی از این افراد هستید؟
همین که بتوانید با یک فرد غریبه در اتوبوس سرصحبت را باز کنید، یک موفقیت است.
همین که بتوانید یک زبان جدید یادبگیرید، یک موفقیت است.
همین که بتوانید درآمدتان را دو برابر کنید، یک موفقیت است.

اما؛ اگر بتوانید یک امپراتوری بزرگ پولسازی مانند والت دیزنی، Apple و یا شهرتی مانند خوانندگان مشهور بسازید که نه فقط درحال کسب درآمد نجومی هستند بلکه زندگی مردم را در جهان تغییر دادند، این یک موفقیت عظیم است.

متاسفانه همه ی مردم نمیتوانند به این موفقیت های عظیم دست پیدا کنند.
تعداد معدودی هستند که این کار را میکنند.

راهی را هم که این تعداد معدود افراد طی میکنند نیز با همدیگر برابر و یک مسیر نیست ! فکر نکنید اگر ریچارد برانسونی که یک روز روزنامه میفروخت و امروز موفقیت عظیمی بدست آورده، پس هرکسی اگر از فروش روزنامه شروع کند، یک روزی موفق خواهد شد.

خیــــــر؛ ابدا اینطوری نیست.
این افراد بدنبال مسیر نبودند، اصلا بدنبال موفقیت های عظیمی هم نبودند آنها فقط یک سری کارهایی انجام میداندن که دیگران انجام نمیدادند.

چه کارهایی؟ دقیقا موضوع من محمد جانبلاغی در این مقاله است.

 

ما میدانیم که مسیری که افراد فوق موفق پیمودند با همدیگر فرق دارد و نمیتوان همان مسیر را پیمود و موفق شد، اما میدانیم که این افراد یک سری خصوصیات خاصی داشتند که باعث شد در زندگی موفقیت های عظیمی بدست آورند.

این خصوصیات و نشانه ها چند مورد خاص هستند که در شخصیت و خصوصیات تمام افراد موفق وجود داشته و دارد. میتوان این خصوصیات را از خواندن و تحلیل زندگی نامه افراد فوق موفق شناخت و درک کرد.

اما در این مقاله ما ۹ نشانه ای که اگر شما داشته باشید در آینده موفقیت عظیمی بدست خواهید آورد را میخواهیم به شما معرفی کنیم.

هرکدام از این موارد را اگر دارید، احتمالا موفقیت های پی در پی ای در آن حوزه از زندگی تان دارید؛
و هرکدام از نشانه ها را که نداشتید، میتوانید به کمک راهنمای انتهای هر مورد آنرا در خودتان ایجاد کنید تا کم کم با گذر زمان شاهد تحول زندگی تان شوید.

این موضوع را هم در ادامه بخوانید:  آیا در مسیر موفقیت پیشروی میکنید یا خیر

تمامی این ۹ مورد از تحلیل و بررسی زندگی ثروتمندان، افراد مشهور و سرشناس نتیجه گرفته شده است که المان قدرتمندی برای موفقیت عظیم شما در زندگی خواهند بود.

 

اگر این ۹ نشانه را داشتید بدانید موفقیت عظیمی در انتظار شماست:

 

 1. شما خوشبختی را در موفقیت دیگران میبینید
  خیلی ها اینطور نیستند ! فکر میکنند موفقیت دیگران باعث بدبختی خودشان میشود… این افراد هرگز موفقیتی چشمگیر در زندگی نخواهند داشت.

اما در دنیای تجارت، تیم های تجاری موفق آنهایی بودند و هستند که اعضای آنها حاضرند از خودگذشتگی نشان دهند تا شادی را در دیگران ببینند. اگر شما در دایره دوستی تان، محل کارتان و یا سازمانی که در آن هستید، موفقیت و اهداف تیم ،گروه یا سازمان تان را در اولویت بالاتری نسبت به موفقیت خودتان قرار دادید، بدانید این نشانه اول را دارید.

چطور و از کجا این طرزفکر می آید؟ از درون تان.
میتوانید به این سوال پاسخ دهید : “چطور میتوانم کاری کنم دیگران موفق بیشتری نسبت به الان بدست آورند؟”

 

 1. شما به صورت مکرر بدنبال کسب تجربیات جدید هستید
  هر پیشنهادی را سریعا رد نمیکنید.
  دوست دارید غذاهایی را امتحان کنید که قبلا امتحان نکردید.
  سفر به مناطق ناشناخته و دور دست را دوست دارید.
  آشنا شدن با افراد جدید یک لذت برای شماست.

بدنبال تازگی ها گشتن یکی از نشانه های افرادِ فوق موفق است که باعث سلامت فکری و جسمی شان میشود و شخصیت آنها را هر روز بزرگتر و عمیقتر از دیروز میکند و قوه خلاقیت آنها را تقویت میکند.

سعی کنید همیشه این تصور را داشته باشید که اگر آن یک چیز جدید را امتحان کنم آینده ام چطور خواهد بود؟  اگر پاسخ منفی نداشتید، حتما امتحان کنید ! مطمئن باشید هیچوقت ضرر نخواهید کرد.

پس همیشه بدنبال کسب تجربیات جدید باشید، کارهای جدید را امتحان کنید، اتفاقات غیرمنتظره را دوست داشته باشید و سعی کنید از زندگی روزمره و تکراری بدور باشید.


 


(این مقاله از سری مقالات کاربران ویژه است که برای مشاهده آن باید عضو ویژه سایت مکتب زندگی باشید.)

هم اکنون عضو ویژه مکتب زندگی شوید

  اگر عضو مکتب زندگی هستید برای ورود به بخش کاربری ویژه لطفا هم اکنون وارد شوید 

عضویت ویژه سایت مکتب زندگی

آیا این مطالب جدید را مطالعه کرده اید؟محمد جانبلاغی محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


درپناه حق باشید.
 سخن روز مکتب زندگی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 5 =