کارهای که افراد با اعتماد به نفس انجام نمی دهند


به نام خدای بخشنده و مهربان

  تعداد نمایش : 1680

افراد با اعتماد به نفس به توانایی های خود برای رسیدن به خواسته هایشان اعتقاد دارند.اگر به خودتان اعتقاد نداشته باشید چگونه انتظار این را دارید بقیه به شما ایمان داشته باشند؟

اگر میخواهید به یک فرد با اعتماد به نفس تبدیل شوید کافیست به افراد با اعتماد به نفس دقت کنید و خوب ببینید که آنها مجموعه کارهای خاصی را هیچگاه انجام نمی دهند.

در این مقاله محمدجانبلاغی به بررسی کارهایی که افراد با اعتماد به نفس تحت هیچ شرایطی انجام نمی دهند می پردازند.

۱٫هیچ وقت بهونه تراشی نمی کنند

افراد با اعتماد به نفس خودشان را صاحب فکر و عملشان می دانند و مسئولیت زندگیشان را به عهده گرفته اند.

این افراد هیچگاه از کمبود وقت نمی نالند و برای دیر رسیدنشان دیگران را مقصر نمی دانند و هیچگاه نمی گویند “وقت ندارم” و یا “من به اندازه کافی خوب نیستم”.

افراد با اعتماد به نفس همیشه برای کارهایشان وقتشان را با برنامه ریزی می سازند و همیشه خودشان را پیشرفت می دهند تا به اندازه لازم خوب باشند.

۲٫هیچوقت از انجام کارهای ترسناک و پر ریسک نمی ترسند.

افراد با اعتماد به نفس هیچگاه این اجازه را نمی دهند زندگی و تصمیماتشان توسط ترس تحت الشعاع قرار بگیرد. افراد با اعتماد به نفس از ترس هایشان بزرگترند. اینو با خودت تکرار کن.

آنها باور دارند که چیزهایی که آنها


 


(این مقاله از سری مقالات کاربران ویژه است که برای مشاهده آن باید عضو ویژه سایت مکتب زندگی باشید.)

هم اکنون عضو ویژه مکتب زندگی شوید

  اگر عضو مکتب زندگی هستید برای ورود به بخش کاربری ویژه لطفا هم اکنون وارد شوید 

عضویت ویژه سایت مکتب زندگی

آیا این مطالب جدید را مطالعه کرده اید؟محمد جانبلاغیمحمد جانبلاغی//انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده.مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


درپناه حق باشید.
 سخن روز مکتب زندگی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 7 =