عضویت ویژه طلایی


بخش کاربران ویژه چیست ؟

اگر از مطالب تکراری خسته شده اید !؟ به دنبال حرف و کلامی جدید هستید !؟ و یا به دنبال شنیدن راه کارهای موفقیت و دریافت پاسخ ابهامات خود از زبان بزرگان و افراد موفق هستید !؟ و … با خرید این اشتراک می توانید به جدیدترین مقالات و مطالب منتشر شده در مکتب زندگی دسترسی داشته باشید.

مطالبی به روز، منحصر به فرد و اختصاصی که در مکتب زندگی منتشر می شود و محتویات اصلی و کامل آن برای مخاطبین و کاربران میهمان و اعضای عادی سایت قابل نمایش نیست.

چرا این بخش راه اندازی شده !

هدف ما از راه اندازی این بخش ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شما خوبان بوده و مشارکت و همدلی شما در این بخش ما را در ساخت منبع و مرجعی در خور ارزشهای جامعه یاری خواهد کرد.

مزایای عضویت

با خرید این اشتراک، می‌توانید به مدت یک ماه، از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

با داشتن اشتراک ویژه می‌توانید از دو جلسه مشاوره غیرحضوری رایگان با محمد جانبلاغی بهره‌مند شود؛

با داشتن اشتراک طلایی ویژه می‌توانید از شش جلسه مشاوره غیرحضوری رایگان با محمد جانبلاغی بهره‌مند شود؛

کاربران ویژه (VIP) می‌توانند نسخه‌های کامل مقالات آموزشی سایت را مشاهده نمایند.

مادامی که شما عضویت ویژه فعال سایت ما را دارید، می‌توانید به‌صورت رایگان در هر یک از همایش‌های محمد جانبلاغی در سراسر کشور شرکت نمایید. ذکر این نکته ضروری است که این تخفیف شامل کارگاه‌های آموزشی آقای جانبلاغی نمی‌شود.

با استفاده از عضویت VIP می‌توانید از کوپن تخفیف ۲۵ درصدی برای تهیه‌ی لوح‌های فشرده‌‌ یا کتاب‌های ما بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کوپن تخفیف تنها برای محصولاتی که در حالت عادی تخفیف نخورده‌اند معتبر است.

با استفاده از عضویت VIP می‌توانید از کوپن تخفیف ۵۰ درصدی برای تهیه‌ی لوح‌های فشرده‌‌ یا کتاب‌های ما بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کوپن تخفیف تنها برای محصولاتی که در حالت عادی تخفیف نخورده‌اند معتبر است.

ما اطلاعیه‌های مربوط به آخرین برنامه‌ها و رویدادهای پیش‌روی خود را برای اعضای ویژه سایت ارسال می‌کنیم.

جلسه مشاوره غیر حضوری خصوصی (تلفنی) رایگان

جلسه خصوصی رایگان (مشاوره حضوری )

هر کاربر ویژه (VIP) می‌تواند در هر دوره از اشتراک خود، از یک جلسه مشاوره رایگان با محمد جانبلاغی بهره‌مند شود و به‌صورت حضوری با وی گفتگو و موضوعات مورد نظر خود را پیگیری نماید.

هر کاربر ویژه (VIP) می‌تواند در هر دوره از اشتراک خود، از سه جلسه مشاوره رایگان با محمد جانبلاغی بهره‌مند شود و به‌صورت حضوری با وی گفتگو و موضوعات مورد نظر خود را پیگیری نماید.

دسترسی به متن کامل مقالات سایت (۱۰۰% تخفیف!)
شرکت در همایش‌های محمد جانبلاغی به‌صورت رایگان (۱۰۰% تخفیف!)
خرید محصولات فرهنگی محمد جانبلاغی با ۵۰% تخفیف
اطلاع از آخرین اخبار و برنامه‌های محمد جانبلاغی

 

 

 


بالا