عشق و مسائل جنسی


به نام خدای بخشنده و مهربان

  تعداد نمایش : 2046

عشق و سکس

وقتی چنین سراسیمه در پی یافتن فنونی برای رھایی ھستیم،یعنی راه رسیدن به رھایی را ھرچه بیشتر گم کرده ایم. این عادت دیرین و طعنه آمیز ما انسانھاست که وقتی راھمان را گم میکنیم ،تندتر میرویم.

مثلا ھنگامی که ارزش و معنای واقعی عشق را گم کرده ایم،بیش از پیش به کمک ھای تکنیکی در سکس چنگ انداخته ایم و یا توسل به قانون ھایی مثل قانون جذب یا عرفان ھای عجیب و غریب و یا انواع روش ھایی با نام فرا درمانی که فقط حقه بازی و دروغند و …… ھمه و ھمه نمونه ھایی از این گم کردن راھند.

عجیب است که در جامعه ما مردم به به برھنگی روانی در مھر و عطوفت نسبت به یکدیگر محتاط ترند تا به برھنگی جسمانی در رابطه جنسی.

قبلا وقتی زنی با مردی به بستر میرفت ،گناھکار به شمار می آمد ،حالا اگر بعد از تعداد مشخصی قرار ملاقات ،ھنوز از ھمبستری خودداری کند ،احساس گناه مبھمی در وجودش شکل میگیرد.

انسان دوره ویکتوریا در جستجوی عشق بود بی آنکه در دام سکس بیفتد،انسان امروزی در جستجوی سکس است بی آنکه در دام عشق بیفتد.

 

درست مانند برده ای که آنقدر به کارش میکشند


 


(این مقاله از سری مقالات کاربران ویژه است که برای مشاهده آن باید عضو ویژه سایت مکتب زندگی باشید.)

هم اکنون عضو ویژه مکتب زندگی شوید

  اگر عضو مکتب زندگی هستید برای ورود به بخش کاربری ویژه لطفا هم اکنون وارد شوید 

عضویت ویژه سایت مکتب زندگی

آیا این مطالب جدید را مطالعه کرده اید؟محمد جانبلاغیمحمد جانبلاغی//انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده.مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


درپناه حق باشید.
 سخن روز مکتب زندگی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 7 =